درباره ما

اهداف ما

شرکت صنایع غذایی برجیس با هدف و دید گاه توسعه فرهنگ بهبود مستمر و تولید محصولات ایمن و حفظ ایمنی مصرف کنندگان و اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم در استان و استان های دیگر فعالیتهای خود را مطابق بر استانداردها تعریف شده در کارخانه تعیین نموده است که در این راستا تعهدات خود را به شرح زیر اعلام می نماید:

صحت و سلامتی و رضایت مندی مشتریان رکن اصلی مبادلات تجاری

ارتباط مستمر با مشتریان در داخل و یا خارج از کشور و بکار گیری نظرات اصلاحی آنان ادامه مطلب

تهیه مواد اولیه با کیفیت و مطابق با استاندارد های تعریف شده در جهت تولید محصولات مورد تایید مشتری

یادگیری و افزایش آگاهی و انجام آزمایشات لازم برروی مواد اولیه و بهبود مستمر محصولات ادامه مطلب

بهبود مستمر محصولات و رعایت اصول ایمنی مواد غذایی توسط کلیه پرسنل

بکارگیری نیروی انسانی کار آمد و با انگیزه در جهت بهبود اثر بخشی در این شرکت از مهمترین تعهدات ادامه مطلب

آشنایی با ما

مجتمع صنایع غذایی بید زرد با نام تجاری برجیس و لُپُو در سال 1385 به شماره ثبت 2179 در زمینی به وسعت 11500 متر مربع و زیر بنای 5000 متر مربع به منظور تولید انواع محصولات غذایی تاسیس گردید و این شرکت از سال 1395 صادرات خود را به کشور های همسایه از جمله عراق و کویت آغاز نموده است . محصولات شرکت عبارتند از :

آب لیمو در بسته بندی بطری و پت
انواع ترشیجات در بسته بندی شیشه
انواع شوریجات در بسته بندی شیشه
انواع مربا در بسته بندی شیشه

جزئیات بیشتر
 • شرکت صنایع غذایی بیدزرد (برجیس) با کمک پرسنل کارآمد و تولید محصولات با کیفیت از مواد اولیه مرغوب، در نظر دارد ضمن توسعه خطوط ماشین آلات و افزایش سبد کالایی خود تا سقف 50 محصول در آینده نزدیک ضمن کسب سهمی از بازار داخل کشور در جهت توسعه صادرات به کلیه کشورهای همسایه خلیج فارس و دریای عمان، کشورهای حوزه آسیای میانه، روسیه، در قدم اول و در قدم دوم بازار آفریقا، هدف گذاری نموده است.

  وجود هزاران هکتار انواع محصولات کشاورزی در اطراف این مجتمع، مدیران این شرکت را مصمم نموده است که بتواند در آینده نزدیک این مجتمع را به یک واحد بزرگ کشت و صنعت در جنوب ایران تبدیل نمایند.

 • مواد اولیه ما از محصولات با کیفیت کشاورزان جمع آوری می شود و به کارخانه ارسال می شود. کارشناسان کنترل کیفی پس از تایید کنترل کیفیت محصولات که بسته به هر نوع محصولی است، انجام می گیرد. در نهایت بسته بندی شده و وارد انبار محصولات برجیس قرار می گیرد.

  • اخذ تندیس واحد نمونه تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1388
  • اخد تندیس و لوح مجموعه کارآفرینی برتر استان در سال 1389
  • اخد تندیس و لوح کارآفرین برتر جوان ملی در سال 1389
  • اخد تندیس و لوح چهره ماندگار صنعت و تجارت ایران در سال 1396
  • واحد برتر صادرکننده محصولات غذایی به خارج کشور در سال 1396
  • ارتباط مستمر با مشتریان و پیگیری نظریات آن ها در مورد کیفیت محصولات و رفع مشکلات اعلام شده.
  • پیگیری جهت حضور در بازارهای مطمئن و فروشگاه های زنجیره ای.
  • حفظ کیفیت مناسب در همه شرایط ممکن و مطالعه جهت ایجاد تنوع در بسته بندی و توسعه بازار.

همکاران ما

نوشته مدیرعامل درباره شرکت

صنعت غذا یکی از صنایع استراتژیک و بزرگ با دامنه گستردگی وسیع در دنیا است که هم به لحاظ اقتصادی و هم اشتغال پایدار اهمیت داشته و نقش به سزای آن در توسعه کشاورزی و فراوری محصولات کشاورزی کاملا اثبات شده است.
با توجه به تنوع آب و هوایی در استان کهگیلویه و بویر احمد و چهار فصل بودن آن، این استان یکی از مراکز اصلی قطب کشاورزی و باغبانی در حوزه زاگرس می باشد و به همین لحاظ توسعه صنایع تبدیلی یکی از اصولی ترین سیاست توسعه استان محسوب می شود، بر همین علت به عنوان مدیرعامل شرکت بیدزرد گچساران ، در جهت توسعه و اشتغال در منطقه در سال ۸۵ تصمیم به احداث مجموعه برجیس نمودیم و طی ۳ سال فرایند احداث به طول انجامید و در تیرماه سال ۱۳۸۷ با اشتغال ۶۰ نفر و ۴ خط ماشین آلات به بهره برداری رسید و به عنوان برند برتر و نمونه استان مفتخر به اخذ تندیس های ملی و استانی به عنوان تولید کننده برتر در استان و جنوب کشور مطرح گردید. و با تولید محصولات با کیفیت و ارائه در بازار مصرف کشور، سعی در تأمین بخشی از نیازهای غذایی کشور نمودیم. صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق، کویت، قطر و افغانستان از جمله برنامه های مهم این شرکت طی چند سال گذشته می باشد. امیدوارم در آینده نه چندان دور با توسعه خطوط ماشین آلات و تبدیل آن به یک واحد کشت صنعت نقش به سزایی در اقتصاد منطقه و کشور داشته باشیم.

به امید موفقیت.

مدیرعامل : دکتر یوسف توکل پور

مشخصات مدیر عامل:

 • متولد بهمن ماه 1358
 • لیسانس و فوق لیسانس مهندسی صنایع غذایی از دانشگاه دولتی شیراز
 • دکتری صنایع غذایی واحد علوم تحقیقات
 • کارآفرین برتر سال 1390
 • چهره ماندگار صنعت و تجارت ایران سال 1390
 • مدیرعامل شرکت بیدزرد از سال 1386
 • عضو هیات مدیره شرکت فرآورده های نفتی پتروسازان زاگرس